• ŚLUBOWANIE I PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

• 19 września 2022r. odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania i Pasowania uczniów klas I. Podczas uroczystej akademii pierwszoklasiści zaprezentowali króciutki program artystyczny, odpowiedzieli na trudne pytania zadawane przez Pana Dyrektora,  a następnie w obecności kolegów i koleżanek z klas II i III złożyli Ślubowanie na Sztandar Szkoły oraz zostali pasowani ołówkiem przez Dyrektora na uczniów naszej szkoły.  Każdemu uczniowi wręczona została szkolna legitymacja. Były również życzenia i upominki od starszych kolegów, a także prezenty ufundowane przez Radę Rodziców. Po akademii uśmiechnięci pierwszoklasiści, już jako pełnoprawni uczniowie tej szkoły wrócili na zajęcia do sal lekcyjnych.